مقالات مشاوره تحصیلی
مقاله تحصیلی

در این بخش سعی کرده ایم بهترین مقالاتی را که زیر نظر بهترین مشاوران تحصیلی موسسه آموزشی بارسا تهیه و تدوین شده اند در دسترس شما قرار دهیم تا با مطالعه آن ها از جدیدترین روش های مطالعه دروس آگاهی پیدا کنید و اشکالات درسی و مطالعاتی خود را برطرف کنید و شاهد پیشرفت تحصیلی خود باشید. اصلی ترین هدف این مقالات نیز ارائه خدمات نوین مشاوره تحصیلی و آگاه کردن دانش آموزان عزیز از بهترین و موثرترین روش های مطالعه می باشد. مقالات مشاوره تحصیلی را به دو دسته کلی تقسیم کرده ایم:

راهکار مشکلات تحصیلی

در این بخش تلاش اصلی ما بر این بوده است که سوالاتی را که در ذهن بسیاری از دانش آموزان درباره مسائل تحصیلی و مشکلات تحصیلی ایجاد می شود، در قالب مقالات مشاوره تحصیلی پاسخ بدهیم. مشکلات تحصیلی مانند چگونگی افزایش تمرکز، روش های مطالعاتی نوین مانند روش مطالعه SQ3R، رتبه های برتر در هر درس چگونه مطالعه می کنند، چگونگی افزایش سرعت مطالعه، چگونگی خواندن دروس حفظی، معرفی بهترین منابع کنکور، چرا کنکوری ها نیاز به خواب مناسب دارند، تاثیر تغذیه در درس خواندن برای کنکور، روش های تست زنی کنکور و ... همگی در این قسمت بررسی شده اند. شما می توانید نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را در انتهای هر مقاله مشاوره تحصیلی بیان کنید تا ما با بررسی آن ها بتوانیم بیش از پیش در زمینه مشاوره تحصیلی راهکار های مناسب را به شما ارائه کنیم.

مقالات عمومی و انگیزشی

در بخش بعدی مقالات عمومی و انگیزشی قرار داده شده اند که همگی به قلم بهترین مشاوران تحصیلی موسسه بارسا بوده و به صورت اختصاصی بر روی وبسایت علی میرصادقی قرار می گیرند و در آن ها به بررسی مسائل کلی تر و موضوعات و مقالات انگیزشی پرداخته ایم. مسائلی مانند قدرت ذهن، تاثیر استقامت در کنکور، شجاعت، هوش میان فردی و درون فردی، تکنیک های افزایش حافظه، تاثیر افکار منفی و ... در این قسمت بررسی شده اند. در این قسمت نیز شما می توانید نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را در انتهای هر مقاله مشاوره تحصیلی بیان کنید تا ما با بررسی آن ها بتوانیم بیش از پیش در زمینه مشاوره تحصیلی راهکار های مناسب را به شما ارائه کنیم.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.