ارتباطم با دوستانم زیاد است و نمیتوانم در روابطم حد تعادل را رعایت کنم؛ این موضوع به درس خواندنم هم آسیب میرساند؟

مدیریت زمان در درس خواندن

روابط! یکی از مهم ترین تیترها و معضلات دنیاست. چرا که از  بزرگترین‌ سرمایه های انسان ها دوست هاشون هستن. اما همونطوری که اگر در سرمایه گذاری کوچکترین اشتباهی کنیم ضررهایی زیادی رو‌ همراه خودش میاره، روابط هم‌ به همین شکله.

جدا از اینکه اگر شما فردی هستین که در روابطتون تعادل رو رعایت نمیکنید واین موضوع به جنبه های دیگه زندگیتون داره آسیب میزنه، حتما باید در برنامه هاتون مطالعه درمورد مدیریت روابط و‌ زمان رو قرار بدین. اما اینکه آیا این موضوع به درستون آسیب میزنه؟ جواب سوال کاملا واضحه: “بله”!!

درس خوندن در دنیای امروز که ستون های اصلی اون بر اساس دانش و تکنولوژیه یکی از اصلی ترین وظایف و عوامل موفقیت آدم هاست و البته که درس خوندن نیاز به زمان، برنامه ریزی و هدفمندی دقیقی داره. حالا کسی که در هر بعدی از جمله روابط، ورزش، بازی، موبایل و... نتونه حد تعادل و زمان بندی مناسب رو رعایت کنه، چطور میخواد در قسمت اصلی آیندش، که علم امروزشه برنامه ریزی کنه؟؟

پس من در جواب سوال بالا میگم که نه فقط روابط، بلکه هر فعالیت دیگه ای که زمانش و کنترلش از دست خارج بشه، باعث دور شدن و آسیب رسوندن به اهداف و اصول ما میشه. از طرفی باید بدونیم که ما نون عاداتمون رو میخوریم!! و  زمان بندی و خرج کردن درست زمان باعث به وجود آمدن عادت های درستی در ما میشن. اگر عادت به نگفتن و رعایت اولویت بندی در انجام کارها و تشخیص کارهای مهم رو زیر پا بگذاریم، قطعا تاثیرات مخربش رو در ذهن و رفتار ما میذاره و بعد از مدتی جبران رو سخت میکنه.

با خدمات مشاوره ای بارسا بیشتر آشنا شوید.

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید

برای رزرو جلسات مشاوره تحصیلی خصوصی بارسا عدد ۶ را به ۳۰۰۰۹۰۹۰۳۰ ارسال کنید.مشاهده

مشاوره تحصیلی رایگان

برای دریافت هدیه 100 هزار تومانی بارسا کافی است نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

مشخصات فردی
موبایل
تصویر امنیتی
کد امنیتی :
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.