روش مطالعه ریاضی رتبه های برتر

روش مطالعه ریاضی رتبه های برتر

یکی از بهترین روش هایی که دانش آموزان کنکوری برای پیشرفت کردن در درس ریاضی می توانند از آن استفاده کنند، آشنایی و بررسی روش مطالعه ریاضی رتبه های برتر است. در این مقاله با روش مطالعه ریاضی 7 نفر از رتبه های برتر کنکور سال های اخیر آشنا می شویم.

ادامه مطلب

روش مطالعه فیزیک رتبه های برتر

روش مطالعه فیزیک رتبه های برتر

یکی از بهترین روش هایی که دانش آموزان کنکوری برای پیشرفت کردن در درس فیزیک می توانند از آن استفاده کنند، آشنایی و بررسی روش مطالعه فیزیک رتبه های برتر است. در این مقاله با روش مطالعه فیزیک 10 نفر از رتبه های برتر کنکور سال های اخیر آشنا می شویم.

ادامه مطلب

روش مطالعه شیمی رتبه های برتر

روش مطالعه شیمی رتبه های برتر

یکی از بهترین روش هایی که دانش آموزان کنکوری برای پیشرفت کردن در درس شیمی می توانند از آن استفاده کنند، آشنایی و بررسی روش مطالعه شیمی رتبه های برتر است. در این مقاله با روش مطالعه شیمی 10 نفر از رتبه های برتر کنکور سال های اخیر آشنا می شویم.

ادامه مطلب

روش مطالعه زیست رتبه های برتر

روش مطالعه زیست رتبه های برتر

یکی از بهترین روش هایی که دانش آموزان کنکوری برای پیشرفت کردن در درس زیست شناسی می توانند از آن استفاده کنند، آشنایی و بررسی روش مطالعه زیست رتبه های برتر است. در این مقاله با روش مطالعه زیست 10 نفر از رتبه های برتر کنکور سال های اخیر آشنا می شویم.

ادامه مطلب

روش تحلیل آزمون

تحلیل آزمون چه جوریه؟

قبل از هرچیز باید برای آزمون هات یه دفتر تحلیل آزمون تهیه کنی، بعد از آزمون های ازمایشی باید به اندازه ی وقت استاندارد آزمون وقت بذاری و همه ی سوالا رو دوباره حل کنی. چه سوالایی که درست زدی، چه اونی که غلط زدی، چه اونی که اصلا نزدی!

ادامه مطلب

ریتالین

ضررهای ریتالین

بیاید اول با خود این قرص آشنا بشیم؛ اسم اصلی اون متیل فنیدات با اسم تجاری ریتالین هست، این قرص اول برای درمان افسردگی و بعدها برای درمان و کنترل مبتلایان به بیش فعالی (ADHD) استفاده شد.

ادامه مطلب

روش مطالعه دینی

چجوری دینی رو صد بزنم؟

مهمترین نکته ای که باید راجع به درس خوندن بدونیم اینه که داریم درس میخونیم، نه روزنامه و رمان و داستان و .... (دیده شده که بعضی ها در حالت لمیده دو دستشون رو به کتاب گرفتن و با چشم مبارک فقط مطالب رو جلو میبردن)

ادامه مطلب

حفظ آرامش در حین آزمون

3 تمرین عملی برای حفظ آرامش در حین آزمون

3 تا تمرین عملی برای حفظ آرامشتون در حین آزمون ...

ادامه مطلب

 کنترل استرس فرزندان

چجوری استرس فرزندمو کنترل کنم ؟

بررسی راهکارهای عملی برای کاهش استرس فرزندمان

ادامه مطلب

کنترل استرس

چجوری استرسمو کنترل کنم؟

ریچارد لازاروس (Richard Lazarus) : « استرس شرایط یا احساسی است که در آن، فرد از لحاظ ادراکی بر این باور است که مجموع خواسته ها و انتظاراتی که از او وجود دارد فراتر از منابع، امکانات و توانمندی های در اختیار اوست.»
تاحالا شده به این فکر کنی که اگر استرسی وجود نداشت چی میشد؟ و آیا داشتن استرس فوائدی هم داره؟

ادامه مطلب

  • تلفن:02122677917
  • ایمیل: info@barsaholding.com
  • آدرس : تهران - شریعتی - نرسیده به میدان قدس - روبروی خیابان واعظی - بن بست الوند - ساختمان بارسا
  • کد پستی :‌ 1963846351
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.