انتخاب رشته کنکور به سبک علی میرصادقی

انتخاب رشته کنکور | دانشگاه سراسری - دانشگاه آزاد

به سبک علی میرصادقی

.

علی میرصادقی ، بهترین مشاور ایران در سال 2015 از نگاه مجله Corporate Vision و دارای 19 سال سابقه انتخاب رشته کنکور ، در بهترین همایش انتخاب رشته کنکور در 10 مرحله برای انجام بهترین روش انتخاب رشته کنار شما خواهد بود. این روش انتخاب رشته کنکور، بهترین و جامع ترین روش انتخاب رشته می باشد که توسط علی میرصادقی و مشاوران متخصص در موسسه آموزشی بارسا انجام می شود.

انتخاب رشته کنکور

قدم به قدم با علی میرصادقی در انتخاب رشته کنکور

.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.

قدم اول: همایش انتخاب رشته کنکور

در ابتدا در همایش انتخاب رشته کنکور ، علی میرصادقی با اطلاعات و تجربیات حاصل از 19 سال سابقه انتخاب رشته شما رو با فرآیند کلی انتخاب رشته و اهمیت اون آشنا می کنه.

                                                         همایش انتخاب رشته کنکور

.

برای رزرو و انجام انتخاب رشته کنکور با شماره 22677917-021 تماس بگیرید.

قدم دوم: معرفی رشته ها

در مرحله بعدی برای انتخاب رشته بهتر، توسط ویدئوهایی که در موسسه بارسا و به وسیله ی نخبگان و کارشناسان هر رشته دانشگاهی ضبط و تهیه شده با رشته های دانشگاهی بیشتر آشنا می شوید.

همچنین برای آشنایی بیشتر با رشته های دانشگاهی می تونید به صفحه معرفی رشته سایت هم سر بزنید.

قدم سوم: شرکت در آزمون روان شناختی قبل از انتخاب رشته

برای اینکه از شخصیت خودتون بهتر آگاهی پیدا کنید و درنتیجه هنگام انتخاب رشته بتونید رشته مورد نظرتون رو آگاهانه تر تشخیص بدید، ما در موسسه بارسا از شما یک آزمون روان شناختی معتبر و مرتبط با انتخاب رشته تحصیلی خواهیم گرفت و با توجه به نتیجه آزمون روان شناختی ، در ادامه فرآیند انتخاب رشته بیشتر و آگاهانه تر به شما کمک می کنیم.

انتخاب رشته کنکور

قدم چهارم: انتخاب رشته کامپیوتری

انتخاب رشته کامپیوتری مرحله ساده و مهمی هست که در اون بر اساس نرم افزار انتخاب رشته ، محدوده رشته و شهر قبولی دانش آموز رو تخمین می زنیم. این روش برمبنای آخرین بانک اطالاعاتی قبولی های سال گذشته هست.

انتخاب رشته کامپیوتری

.

برای رزرو و انجام انتخاب رشته کنکور با شماره 22677917-021 تماس بگیرید.

قدم پنجم: انتخاب رشته و جلسه خصوصی با مشاور متخصص رشته موردنظر

در این مرحله شما اولین جلسه خصوصی با مشاور متخصص رشته خودتون رو خواهید داشت که این جلسه با مشورت خونواده انجام میشه. مشاور متخصص شما 150 رشته رو به صورت دستی و انحصاری برای انتخاب رشته مشخص می کنه. متاسفانه برخی از مراکز انتخاب رشته فقط همین قسمت رو دارن که باعث میشه نتیجه خوبی از انتخاب رشته نگیرید.

قدم ششم: جلسه خصوصی دوم برای انتخاب رشته مطمئن تر

در این جلسه شما یک بار دیگه با مشاور متخصص رشته انتخابی تون جلسه خصوصی خواهید داشت تا جا به جایی های انتخاب رشته رو بررسی کنید، سوالاتتون رو بپرسید و درنتیجه از انتخاب رشته خودتون مطمئن تر بشید.

انتخاب رشته کنکور

قدم هفتم: چک شدن لیست انتخاب رشته توسط علی میرصادقی

حالا نوبت می رسه به این که علی میرصادقی لیست نهایی انتخاب رشته شما رو بررسی کنه و نظراتش رو به شما بگه.

.

برای رزرو و انجام  انتخاب رشته کنکور با شماره 22677917-021 تماس بگیرید.

قدم هشتم: انتخاب رشته دانشگاه آزاد (جلسه چک)

بعد از این که خیالتون از انتخاب رشته سراسری راحت شد، نوبت به انتخاب رشته دانشگاه آزاد می رسه. در این مرحله هم مشاورین موسسه بارسا به شما کمک     می کنن با توجه به نتیجه آزمون روان شناختی و علایق خودتون و سایر اطلاعات به دست اومده در این مدت، انتخاب رشته دانشگاه آزاد هم به بهترین شکل انجام بشه.

انتخاب رشته کنکور آزاد

قدم نهم: انتخاب رشته دانشگاه آزاد (جلسه دبل چک)

در این مرحله انتخاب رشته دانشگاه آزاد که با نظر مشاورتون انجام شده بود رو دوباره چک می کنید. یعنی تغییراتی رو که شما بعد از جلسه اول انتخاب رشته ، در چیدمان و ترتیب رشته ها به وجود آوردید، دوباره توسط مشاور متخصص شما چک می شه و ایشون نظر نهایی خودش رو به شما می گه.

انتخاب رشته کنکور

قدم دهم: انتخاب بین رشته های قبول شده یا نشده

در پایان و پس از اعلام نتایج، شما می تونید برای انتخاب بین رشته های قبول شده در انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد با مشاورتون تماس بگیرید و ازش راهنمایی بخواهید تا انتخاب رشته مطمئن تری داشته باشید.

.

برای رزرو و انجام انتخاب رشته کنکور با شماره 22677917-021 تماس بگیرید.

  • تلفن:02122677917
  • ایمیل: info@barsaholding.com
  • آدرس : تهران - شریعتی - نرسیده به میدان قدس - روبروی خیابان واعظی - بن بست الوند - ساختمان بارسا
  • کد پستی :‌ 1963846351
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.