برای آشنایی با فصل اول سریال 30 روز تا پیروزی همین حالا تیزر دو دقیقه‌ای زیر را تماشا کنید:

 امکانات مجموعه سی روز تا پیروزی

فصل اول سی روز تا پیروزی شامل چیست؟

دوازده DVD تصویری شامل یازده قسمت
یک CD صوتی شامل صدای 11 قسمت تصویری
کاتالوگ معرفی فصل‌های سریال
کد ورودی به صفحه‌ی اختصاصی شما در سایت سی روز تا پیروزی
 تمرین‌های روزانه و آنلاین در سایت سی روز تا پیروزی

سی روز تا پیروزی فصل اول

اطلاعات سریال سی روز تا پیروزی

اطلاعات سریال سی روز تا پیروزی

سریال سی روز تا پیروزی

فصل اول

علی میرصادقی در سریال سی روز تا پیروزی با تحلیل زندگی افراد بزرگ جهان و با آموزش تکنیک‌های جدید روز دنیا ذهنیت شما را تغییر می‌دهد تا دست از حداقل‌هایی که دارید بردارید. او به شما ثابت می‌کند خیلی از آدم‌های بزرگ جهان، با امکانات کمتر از شما و با سن بیشتر از شما توانسته‌اند بزرگترین تغییرات دنیا را انجام بدهند. سریال سی روز تا پیروزی به شما در هر سنی که قرار دارید الهام می‌بخشد تا دوباره متولد شوید!

فصل اول سریال سی روز تا پیروزی شامل قسمت‌های زیر است

 
عنوانتوضیحات
تو شاهزاده آفریده شده‌ایشواهد علمی ، افزایش اعتماد به نفس ، خودباوری ، عزت نفس ، امید به زندگی
کلید باور را بزنکشف موانع پیشرفت شما ، تقویت قدرت درونی شما ، تکنیک‌های تغییر ذهنیت منفی ، ایجاد باورهای پیروزمندانه
هدفبرای چه ماموریتی به دنیا آمده‌ای؟
تو به اندازه‌ی کافی، کافی هستیبعضی از ما با قد کوتاه ، وزن زیاد ، معلولیت ، یا مریضی یا مشکلات بزرگ‌تر و کوچک‌تر به دنیا آمدیم ، آیا نباید موفق شویم؟
مشکلات (قسمت اول)این قسمت به شما نشان می‌دهد که چگونه آدم‌هایی با امکانات بسیار کمتر از شما به موفقیت رسیده‌اند.
مشکلات (قسمت دوم)علی میرصادقی راهکارهای غلبه و پذیرش مشکلات را به شما یاد می‌دهد.
دیگرانچه کارهایی انجام دهیم تا دیگران ( پدر، مادر، همسر، خواهر، برادر، رئیس، مردم و ... ) بیشتر به ما کمک کنند و یا حداقل به ما آسیب نزنند.
دیشب، دیروز، به پایان رسیدهاگه تمام قسمت‌های قبل رو دیدین اما بازم احساس کردید که اشتباهات شما در گذشته بر تلاش‌های امروز شما غلبه می‌کند، این قسمت به شدت به شما کمک خواهد کرد.
عامل بودندرس‌های سخت همیشه آخر کتابه ، بعد تمام درس‌های فصل اول باید قدرت تسلط روی رفتارهایتان را پیدا کنید. چیزی که احتمالا دور از دسترس می‌بینید.
مدیریت زماننه از این قدیمی‌ها، جدیدش ! جدیدترین روش های کنترل و افزایش بازده کاری ، افزایش ساعت کاری ، بهبود عملکرد زمان و آشنایی با دزدهایی که قرار است آرزوی شما را بربایند.
جمع بندی و دوره ای بر 10 قسمت قبلهمه چیز را با هم دوره می‌کنیم و سوالاتی که احتمالا جا افتاده را مهمانان برنامه از طرف شما مطرح می‌کنند و جواب می‌گیرند.

برای آشنایی با فصل دوم سریال 30 روز تا پیروزی همین حالا تیزر یک دقیقه ای زیر را تماشا کنید:

سریال سی روز تا پیروزی
فصل دوم

چه خوشحالم که مقدمه‌ی فصل 2 سی روز تاپیروزی را می‌نویسم !!! نه از این‌که موفق شدم،  از اینکه در کشوری که خیلی‌ها می‌گویند مردمش اهل کار و پیشرفت و تلاش نیستند، فصل 2 یک سریال الهام‌بخش در حال توزیع است. من حرف دشمنان را گوش نمی‌کنم، مردم کشور من آنقدر خوب هستند و اهل یادگیری که تنها کشوری هستند که در منطقه خاورمیانه (و شاید جهان) می‌توانند به یک سخنران انگیزشی ، انگیزه بدهند که فصل دوم چیزهایی که بلد هست را منتشر کند پس محکم می‌گویم دوستتان دارم.

سی روز تا پیروزی فصل دوم

ویدئو های بیشتر برای آشنایی با سریال انگیزشی روانشناسی سی روز تا پیروزی

نظرات در مورد سی روز تا پیروزی نظرات خریدارن مجموعه سی روز تا پیروزی نظرات خریدارن مجموعه سی روز تا پیروزی نظرات خریدارن مجموعه سی روز تا پیروزی نظرات خریدارن مجموعه سی روز تا پیروزی نظرات خریدارن مجموعه سی روز تا پیروزی نظرات خریدارن مجموعه سی روز تا پیروزی

کسب اطلاعات تلفنی درباره دوره ها

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.