بهترین دبیرستان دخترانه تهران

مدرسه مدبران بارسا

بهترین مدرسه دخترانه تهران

مدرسه مدبران یک مدرسه کاملا متفاوت در شهر تهران است. شاید متفاوت ترین و بهترین مدرسه دخترانه تهران ؛ و این فقط یک ادعا نیست. با ما همراه باشید تا با امکانات و اتفاقات باورنکردنی این مدرسه آشنا شوید. مدرسه مدبران بارسا، مدرسه ای از جنس زندگی است که در آن علاوه بر یادگیری دروس تحصیلی، از راهنمایی ها و پیگیری های بهترین مشاوران تحصیلی ایران نیز بهره مند می شوید. هم چنین با راهنمایی ها و سخنرانی های دکتر علی میرصادقی و سایر مشاوران تحصیلی از مفیدترین مطالب انگیزشی، آموزشی و روانشناسی روز دنیا نیز مطلع خواهید شد. به همین جهت است که دبیرستان مدبران را بهترین مدرسه دخترانه تهران می نامیم. در مدرسه مدبران، ما کنار درس، زندگی هم می آموزیم. هم چنین این دبیرستان در سال 2013 برنده جایزه بهترین سیستم آموزشی منطقه MENA شده است که در ادامه شما را از اهمیت این جایزه آگاه می کنیم. علاوه بر آن علی میرصادقی نیز اولین عضو پذیرش شده خاورمیانه در انجمن مشاوره تحصیلی جهان (SEC) می باشد. عواملی که دست به دست هم داده اند تا مدرسه مدبران بهترین مدرسه دخترانه تهران لقب بگیرد. برای آشنایی با امکانات فوق العاده دبیرستان مدبران با ما همراه باشید.

ویدئو معرفی بهترین مدرسه دخترانه تهران

| ماموریت دبیرستان مدبران |

ماموریت ما در بهترین دبیرستان دخترانه تهران ساخت انسان های اصیل و کارآفرین های مدبر با بالاتـرین ارزش های ایرانی و انسانـی است.

بهترین مدرسه دخترانه تهران

بهترین دبیرستان دخترانه تهران

بهترین دبیرستان دخترانه تهران

مدرسه مدبران بارسا در سال 91 در محدوده ستارخان تاسیس شده و با تفکر جدید و علمی خود، فـرآیــنـد آمـوزشــی نوینی را در میان مدارس شهر تهران ایجاد کرده است و از همین رو عنوان بهترین دبیرستان دخترانه تهران را به خود اختصاص داده است. در سـال 2013 هیــات مـوســـس دبیرستان دخترانه مدبران بـرنـده جـایــزه بـهتـریــن سیــسـتــم منـطقــه‌ MENA شده انـد. MENA منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا را دربر می گیرد که شامل کشورهایی از جمله ترکیه، امارات، لبنان، مصر و عربستان سعودی است که سیستم های آموزشی برخی از این کشورها بسیار پیشرفته و شبیه به جدیدترین متدهای آموزشی کشورهای توسعه یافته اروپایی است. و مدرسه مدبران بارسا عنوان بهترین مدرسه منطقه MENA را در میان چنین رقبایی کسب کرده است. پس شایسته است به پاس افتخار آفرینی های این مدرسه در عرصه برون مرزی و کسب این عنوان مهم، مدبران را بهترین دبیرستان دخترانه تهران بنامیم. ویدئوی زیر مربوط به دریافت جایزه بهترین مدرسه توسط علی میرصادقی است. در این مراسم که در کشور امارات برگزار شد، دکتر حمید سلطانی، رئیس دانشگاه لیبرتی آمریکا، نیز حضور داشت. اما واقعا چه اتفاقاتی در این دبیرستان دخترانه باعث شده دانش آموزان و والدین آن ها تا این حد از شرایط مدرسه رضایت داشته باشند؟

ویدئو دریافت جایزه بهترین مدرسه MENA برای بهترین دبیرستان دخترانه تهران

طراح بهترین مدرسه دخترانه تهران

ایده پرداز و طراح بهترین مدرسه دخترانه تهران آقای علی میرصادقی می باشد که
اولین عضو پذیرش شده‌ خاورمیانه
در انجمن مشاوره‌ تحصیلی جهان (sec.org) است.

دانشجوی دکترای مدیریت و کارشناس ارشد روانشناسی بالینی

برنده جایزه‌ بهترین مدرسه و بهترین سیستم آموزشی MENA در سال 2013

برنده جایـزه‌ بـهتـرین کتـاب خودیـاری جهان در سال 2014 برای کتاب

نویسنده کتاب برگزیده وزارت آموزش و پرورش در سال 1394 ( کتاب چرا نمیذاری بچه ات درس بخونه )

مدرسه مدبران بارسا

علی میرصادقی در سال 2015 از نگاه مجله Corporate Vision انگلستان به عنوان بهترین مشاور تحصیلی ایران انتخاب شده است.

.

درباره علی میرصادقی بیشتر بدانید.

مدرسه مدبران بارسا

| موسس و رئیس هیـات مـدیـره مدبران |

  • سرکار خانم طناز بهمن پور کارشناس اقتصاد از دانشگاه علامه طباطبایی

  • 30 سال سابقه‌ی فرهنگی، آموزشی و مدیریتی

مدیریت و عضو هیات مدیره مدرسه مدبران |

  • سرکار خانم مژگان مصلحی با سابقه‌ 27 سال کار

  • در بالاترین سطوح آموزشی

  • برنـده و منتخب 57 جایـزه و تشویق‌ نامه کشوری

.مدرسه مدبران بارسا

ارزش ها در بهترین دبیرستان دخترانه تهران

  1. پـرورش انسان هـایی با محوریت خوشحالی و خوش‌ بختـی با توجه به تمام ابعاد آن ها (علـم، هنـر، اخـلاق)

  2.  کـارآفـریــنــی و خدمـات اجتـمـاعـی

  3. پرورش و قدرت‌ بـخشی به انـسان ها بـا احتـرام به اصول راست‌ گویی، تعهد و سخت‌ کوشی

  4. به چالش درآوردن خودمان با سرمایـه‌ گذاری روی چالش‌ هـای جدیـد

  5. موفقیت علمی و ساخت پایه‌ های علمی

پژوهش و نوآوری در بهترین مدرسه دخترانه تهران

یکی از بزرگ ترین ویژگی هایی که مدبران را از سایر مدارس دخترانه تهران متمایز می کند، اهمیت و توجه ویژه این مدرسه به استعداد پژوهشی دانش آموزان می باشد. دانش آموزان در بسیاری از مدارس فقط برای درس خواندن و تست زدن آموزش می­ بینند و به همین دلیل قدرت استفاده از افکار و ایده ­های سازنده از آن ­­­ها گرفته می شود. در واقع با استفاده از این روشی که در بیشتر مدارس رایج است، بر روی محفوظات دانش آموزان بیشتر کار می ­شود و قدرت خلاقیت و تفکر و نوآوری دانش آموزان به تدریج کاهش می یابد. درصورتی که تحقیق، پژوهش و نوآوری آزمایشگاهی و عملی به آن ­ها فرصت رشد و شکوفایی ایده­ های جدید را می ­دهد و باعث ایجاد بروز قدرت خلاقیت دانش آموزان می شود. به کارگیری قدرت خلاقیت باعث افزایش اعتماد به نفس دانش آموزان شده و کمک می ­کند تا در موقعیت ­­های مختلف زندگی نیز طرحی نو ابداع کرده و تلاشی در جهت مقابله و رفع مشکلات انجام دهند؛ نه اینکه از موقعیت به وجود آمده فرار کنند. علاوه بر این از آن جایی که کارهای پژوهشی در مدرسه مدبران بیشتر به صورت تیمی و گروهی صورت می گیرد، باعث افزایش روحیه کار تیمی، مسئولیت پذیری، نظم و قدرت صبر و تحمل دانش ­آموزان می شود. زیرا افرادی که در یک گروه قرار می ­گیرند ممکن است از لحاظ سطح علمی و کاری یکسان نباشند و این دقیقا شبیه جامعه ­ای است که در آن زندگی می­ کنیم و همه در آن در یک سطح نیستیم. انجام کار تیمی و پژوهش هم به همین شکل می ­باشد و ممکن است اعضای یک گروه رابطه خیلی دوستانه ای با یکدیگر نداشته نباشند، ولی یاد می ­گیرند که چگونه برای رسیدن به هدفشان کنار هم بمانند و با هم تعامل کنند.

ما در بهترین دبیرستان دخترانه تهران در حوزه های فیزیک، الکترونیک، برق، شیمی، نانو، زیست فناوری، زیست پزشکی، ژنتیک گیاهی، تغذیه، میکروبیولوژی، محیط زیست و گرایش­ های جدید دیگر کار پژوهشی انجام می ­دهیم. روش کار به این صورت است که دانش ­آموزان روش تحقیق علمی و اصولی آن مباحث و مطالبی که در دوره­ های آکادمیک و دانشگاهی آموزش داده می ­شود را یاد می ­گیرند و صرفاً به این فکر نمی ­کنند که تحقیق کردن چیزی است که در اینترنت بابتش فقط سرچ کنند و تحویل دهند. دانش آموزان مدبران همچنین نحوه درست کردن بروشور و پاورپونت را یاد می­ گیرند و کار پژوهشی خود را زیر نظر اساتید مربوطه پروپوزال نویسی و پایان ­نامه نویسی، در موضوع دلخواهشان شروع می­ کنند.

پس از جمع­ آوری مطالب، دانش آموزان وارد کار عملیاتی و آزمایشگاهی می­ شوند و در نهایت روی آن طرح و ایده در حد آزمایشگاه مدرسه کار می­ کنند و برای تکمیل کارها از دانشگاه ­های معتبری مانند دانشگاه تهران، شریف، تربیت مدرس و دانشگاه­ های آزاد که می ­توانند در این حوزه به ما کمک کنند، زیر نظر معلمان استفاده می ­شود و اساتید علمی دانشگاه ها پژوهش را تایید می کنند. دانش آموزان مدبران می­ توانند با قدرت زیاد در جشنواره های مختلف علمی داخل و خارج کشور شرکت کنند. آن ها در کلاس یاد می ­گیرند چگونه دفاع کنند و سؤالات داوران را جواب دهند و چگونه با یکدیگر هم اندیشی داشته باشند و از شکست نترسند.

شعار بهترین مدرسه دخترانه تهران در هر جشنواره­ علمی یا پژوهشی که دانش آموزان در آن شرکت می­ کنند این است: یا برنده می ­شویم یا چیزی را یاد می ­گیریم؛ پس هیچ وقت شکست نمی­ خوریم.

ویدئو معرفی بهترین دبیرستان دخترانه تهران

چرا مدبرانی ها همیشه حال روحی خوبی دارند و از بودن در مدرسه لذت می برند؟

.

| آموزش خانواده‌ ها در مدرسه مدبران |

مدرسه‌ ای که برای خانواده‌ ها، برنامه نداشته باشد، برای شکست خوردن برنامه خواهد داشت؛ و خانواده‌ ای که وقت مطالعه و آموزش نداشته باشد،  برای فرزندش اهمیتی قائل نیست.

رتبه‌ های برتر در خانواده‌ های برتر یافت می‌ شوند.

پس بدون همکاری خانواده‌ ها، رتبه و قهرمانی ساخته نخواهد شد.

.

مدرسه مدبران بارسا

مدرسه مدبران | بهترین دبیرستان دخترانه تهران

.

| تعدادی از رتبه‌های مدرسه مدبران در سالهای گذشته |

رتبه های برتر مدرسه مدبران بارسا

...

| برای رزرو آزمون ورودی مدرسه مدبران با شماره 22677917-021 تماس بگیرید |

...

.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.