بهترین دبیرستان دخترانه تهران

بهترین مدارس تهران

بدون شک همه دانش آموزان تهرانی دوست دارند که بتونند تو بهترین مدارس تهران ثبت نام کنند و از امکانات آموزشی و رفاهی بهترین مدرسه های تهران استفاده کنند. اما سوال اینجاست که بهترین مدرسه رو چطور باید انتخاب کنیم؟ درواقع یه مدرسه ایده آل باید چه شرایط و امکاناتی داشته باشه تا بتونه جزء بهترین مدارس تهران محسوب بشه؟ از دید کلی مدرسه ای ایده آل هست که مهارت های زندگی رو به دانش آموزان یاد بده. اما در زمینه آموزش، اون مدرسه ای بهتره که به تلاش دانش آموز اهمیت بده، نه به نمره؛ و پیشرفت هر دانش آموز رو با خودش مقایسه کنه، نه با فرد دیگه ای. مدرسه ایده آل مدرسه ای هست که استعداد دانش آموزانش رو کشف کنه و تو همون زمینه از دانش آموز کار بخواد و بر اساس همون استعداد، دانش آموز رو هدایت، راهنمایی و تشویق کنه. پس بهتره دنبال مدرسه ای نباشید که همه شاگردانش رو گزینش می کنه تا از یک قشر خاص باشند. در ادامه شما رو با چندتا از ویژگی های مهمی که موقع انتخاب مدرسه باید بهشون دقت کنید آشنا می کنیم. پس حواستون رو حسابی جمع کنید که انتخاب بهترین مدرسه موضوع خیلی مهم و سرنوشت سازیه.

فضای مناسب: یکی از مهم ترین خصوصیات یک مدرسه فضای آموزشی اونه. فضای آزاد، حیاط و محیط ورزشی مدرسه می تونه تاثیر زیادی روی روحیه و انرژی دانش آموزان داشته باشه. با توجه به اینکه بسیاری از مدارس و خصوصا مدارس غیرانتفاعی روز به روز در حال کوچکتر شدن هستند و این فضا رو از دست میدن، داشتن محیط مناسب و استاندارد می تونه یکی از فاکتورهای یک مدرسه ایده آل باشه. همچنین فضای داخل مدرسه و کلاس ها باید مناسب و به اندازه کافی بزرگ باشه. کلاس ها باید تجهیزات گرمایشی و سرمایشی مناسبی داشته باشند. تجهیزات کلاس ها (میز، نمیکت، تخته و...) باید استاندارد باشه و خیلی قدیمی و فرسوده نباشه. برای پایه های بالاتر وجود امکانات پژوهشی و آزمایشگاهی مناسب هم مسئله مهمیه.

بهترین مدارس تهران

معلمان: در هر مدرسه معلم ها کسایی هستند که بچه ها بیشتر از هر کس دیگه ای باهاشون سر و کار دارند. قشری که تاثیر بسیار مهمی در تربیت نسل های آینده دارند. بنابراین وجود کادر معلمینی که هدف اون ها ارتقای سطح تحصیلی و شخصیتی دانش آموزان باشه، می تونه از بزرگ ترین مزیت های بهترین مدارس تهران باشه. یک معلم خوب علاوه بر اینکه باید در درس و رشته خودش علم و آگاهی زیادی داشته باشه، باید شخصیت و اخلاق خوبی هم داشته باشه تا دانش آموزان ازش الگو بگیرند و با علاقه بیشتری به درسش توجه کنند. برای دوره دوم دبیرستان وجود اساتید کنکور باتجربه می تونه تاثیر خیلی زیادی روی نتیجه دانش آموزان در کنکور سراسری داشته باشه.

مشاوره و برنامه ریزی: یکی دیگه از خصوصیاتی که در بسیاری از بهترین مدارس تهران دیده میشه سیستم مشاوره و برنامه ریزی هست که باعث میشه زندگی شخصی دانش آموزان هدفمندتر باشه. در این صورت دانش آموزان می تونند مطالعه بهتر و منظم تری داشته باشند. وجود یک تیم مشاوره تحصیلی خوب در یک مدرسه می تونه کمک زیادی به پیشرفت تحصیلی دانش آموزان بکنه.

پرورش خلاقیت: یکی دیگه از ویژگی های بهترین مدارس باید پرورش قدرت تفکر و خلاقیت دانش آموزان باشه. از اونجایی که درحال حاضر بیشتر توجه خانواده ها، دانش آموزان، مدیران و معلمان به نمرات دانش آموزان معطوف شده اکثر مدارس سعی می کنند سیستمی طراحی کنند که در اون دانش آموزان بیشتر درس بخونند و نمرات بالاتری کسب کنند. بدون توجه و تفکر درباره اینکه هر دانش آموز چه استعدادهای خاصی داره که اگه فضای مناسبی داشته باشه تا خلاقیت و استعدادش رو بروز بده، می تونه آینده خیلی موفق تری داشته باشه. بنابراین خیلی مهمه که یک مدرسه علاوه بر اینکه به درس خوندن بچه ها اهمیت میده، به استعدادیابی و پرورش خلاقیت های دانش آموزانش هم توجه داشته باشه و فرصت های خوبی در اختیار دانش آموزان قرار بده تا از قدرت خلاقیت و نوآوری شون استفاده کنند. ویدئوی یک دقیقه ای زیر رو برای شما آماده کردیم تا بهتر متوجه اهمیت این موضوع بشید.

ویدئو توجه به استعدادها در بهترین مدرسه تهران

مدارس بارسا

یکی از مدارسی که فاکتورهای بالا رو با بالاترین استانداردها داره و علاوه بر اون به پرورش خلاقیت و استعداد دانش آموزان هم توجه زیادی داره، مدرسه مدبران بارسا ست. مدرسه مدبران یکی از بهترین مدارس تهران است. این فقط یک ادعا نیست. با ما همراه باشید تا با امکانات و اتفاقات باورنکردنی بهترین دبیرستان دخترانه تهران آشنا بشید. مدرسه مدبران بارسا، مدرسه ای از جنس زندگیه که در اون علاوه بر یادگیری دروس تحصیلی و راهنمایی ها و پیگیری های بهترین مشاوران تحصیلی ایران، مهارت های مهم زندگی رو یاد می گیرید، از سخنرانی های انگیزشی - روانشناسی علی میرصادقی استفاده می کنید و با جدیدترین تکنیک های روانشناسی دنیا آشنا می شید، توی زبان انگلیسی و ICDL مهارت پیدا می کنید، سالن ورزشی و زومبا و یوگا دارید، به اردوهای هیجان انگیز و آموزنده خواهید رفت، توی مجهزترین آزمایشگاه ها می تونید به کارهای علمی و پژوهشی بپردازید و یه عالمه امکانات و ویژگی های دیگه که در ادامه به صورت دقیق تر با اون ها آشنا خواهیم شد.

تمام این شرایط و امکانات با هدف پیشرفت تحصیلی دانش آموزان و موفقیتشون تو کنکور و آماده کردن اون ها برای زندگی در بهترین دبیرستان دخترانه تهران ایجاد شده. درواقع این هدف و ارزش اصلی مدبران بارساست که اون رو به یکی از بهترین مدارس تهران تبدیل کرده. در مدرسه مدبران، ما کنار درس، زندگی هم می آموزیم. همچنین این دبیرستان در سال ۲۰۱۳ برنده جایزه بهترین سیستم آموزشی منطقه MENA شده که در ادامه شما رو از اهمیت این جایزه آگاه می کنیم. علاوه بر اون علی میرصادقی ( طراح و ایده پرداز بهترین مدرسه تهران ) اولین عضو پذیرش شده خاورمیانه در انجمن مشاوره تحصیلی جهان (SEC) هست. عواملی که دست به دست هم داده اند تا مدرسه مدبران به عنوان بهترین مدرسه دخترانه تهران شناخته بشه. برای آشنایی با امکانات فوق العاده دبیرستان مدبران با ما همراه باشید.

ویدئو معرفی بهترین دبیرستان دخترانه تهران

| ماموریت دبیرستان مدبران |

ماموریت ما در بهترین دبیرستان دخترانه تهران ساخت انسان های اصیل و کارآفرین های مدبر با بالاتـرین ارزش های ایرانی و انسانـی است.

بهترین مدارس تهران

بهترین دبیرستان دخترانه تهران

مدرسه مدبران بارسا در سال ۹۱ در محدوده ستارخان تاسیس شد و با تفکر جدید و علمی خودش، فـرآیــنـد آمـوزشــی نوینی رو در میان مدارس تهران ایجاد کرد و همیشه به عنوان یکی از بهترین مدارس تهران از نظر دانش آموزان و والدین مورد توجه قرار گرفته. در سـال ۲۰۱۳ هیــات مـوســـس دبیرستان دخترانه مدبران بـرنـده جـایــزه بـهتـریــن سیــسـتــم آموزشی منـطقــه‌ MENA شدند. MENA منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا رو دربر می گیره که شامل کشورهایی از جمله ترکیه، امارات، لبنان، مصر و عربستان سعودی هست که سیستم های آموزشی برخی از این کشورها بسیار پیشرفته و شبیه به جدیدترین متدهای آموزشی کشورهای توسعه یافته اروپایی هست. و مدرسه مدبران بارسا عنوان بهترین مدرسه منطقه MENA رو در میان چنین رقبایی کسب کرده. پس شایسته است به پاس افتخار آفرینی های این مدرسه در عرصه برون مرزی و کسب این عنوان مهم، مدبران رو بهترین دبیرستان دخترانه تهران بنامیم. در این مراسم که در کشور امارات برگزار شد شخصیت های مهمی از جمله دکتر حمید سلطانی، رئیس دانشگاه لیبرتی آمریکا، حضور داشتتند. اما واقعا چه اتفاقاتی در این دبیرستان دخترانه باعث شده دانش آموزان و والدین اون ها تا این حد از شرایط مدرسه رضایت داشته باشند؟ برای جواب دادن به این سوال، بعد از مشاهده ویدئوی زیر با همراه ما باشید.

ویدئو نظر دانش آموزان درباره بهترین مدارس تهران

طراح بهترین مدرسه دخترانه تهران

ایده پرداز و طراح بهترین مدرسه دخترانه تهران آقای علی میرصادقی می باشد که
اولین عضو پذیرش شده‌ خاورمیانه
در انجمن مشاوره‌ تحصیلی جهان (sec.org) است.

دانشجوی دکترای مدیریت و کارشناس ارشد روانشناسی بالینی

برنده جایزه‌ بهترین مدرسه و بهترین سیستم آموزشی MENA در سال ۲۰۱۳

برنده جایـزه‌ دومین کتـاب خودیـاری جهان در سال ۲۰۱۴ برای کتاب برنامه ریزی با دوربین مداربسته

نویسنده کتاب برگزیده آموزش و پرورش در سال ۱۳۹۴ ( کتاب چرا نمیذاری بچه ات درس بخونه )

مدرسه مدبران بارسا

علی میرصادقی در سال 2015 از نگاه مجله Corporate Vision انگلستان به عنوان بهترین مشاور تحصیلی ایران انتخاب شده است.

.

پژوهش و نوآوری در بهترین مدارس تهران

یکی از بزرگ ترین ویژگی هایی که مدبران رو در بهترین مدارس تهران قرار میده، اهمیت و توجه ویژه این مدرسه به استعداد پژوهشی دانش آموزان هست. دانش آموزان در بسیاری از مدارس فقط برای درس خوندن و تست زدن آموزش می­ بینند و به همین دلیل قدرت استفاده از افکار و ایده ­های سازنده از اون ­­­ها گرفته میشه. درواقع با استفاده از این روشی که تو بیشتر مدارس رایجه، روی محفوظات دانش آموزان بیشتر کار میشه و قدرت خلاقیت، تفکر و نوآوری دانش آموزان به تدریج کاهش پیدا می کنه. درصورتی که تحقیق، پژوهش و نوآوری آزمایشگاهی و عملی به اون ­ها فرصت رشد و شکوفایی ایده­ های جدید رو میده و باعث ایجاد بروز قدرت خلاقیت دانش آموزان میشه. به کارگیری قدرت خلاقیت باعث افزایش اعتماد به نفس دانش آموزان شده و کمک می ­کنه تا در موقعیت ­­های مختلف زندگی طراحی های نوینی ابداع کنند و در جهت مقابله و رفع مشکلات تلاش کنند؛ نه اینکه از موقعیت به وجود اومده فرار کنند. علاوه بر این از اونجایی که کارهای پژوهشی در مدرسه مدبران بیشتر به صورت تیمی و گروهی انجام میشه، باعث افزایش روحیه کار تیمی، مسئولیت پذیری، نظم و قدرت صبر و تحمل دانش ­آموزان میشه. زیرا افرادی که در یک گروه قرار می ­گیرند ممکنه از لحاظ سطح علمی و کاری یکسان نباشند و این دقیقا شبیه جامعه ­ای هست که در اون زندگی می­ کنیم و همه ما در یک سطح نیستیم. انجام کار تیمی و پژوهش هم به همین شکله و ممکنه اعضای یک گروه رابطه خیلی دوستانه ای با همدیگه نداشته نباشند، ولی یاد می ­گیرند که چگونه برای رسیدن به هدفشون کنار هم بمونند و با هم تعامل داشته باشند.

یکی از موفقیت های مدرسه مدبران در این زمنیه حضور در کنفرانس بین المللی مخابرات بی سیم نوری بود که در فروردین ۹۸ تو دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد. دانش آموزان مدبران بارسا به عنوان تنها مدرسه شرکت کننده تو این کنفرانس حضور داشتند که باعث شد تجربه های مهمی تو زمنیه کارهای علمی و پژوهشی به دست بیارن. این کنفرانس به زبان انگلیسی برگزار شد و اساتید و دانشمندان بزرگ ایرانی و خارجی تو اون حضور داشتند. بخشی از این کنفرانس هم به حضور دانش آموزان مدبران روی صحنه و صحبت هاشون به زبان انگلیسی اختصاص یافت. و این فرصت بزرگیه که مدبران بارسا در اختیار دانش آموزانش قرار میده تا در کارهای پژوهشی پیشرفت کنند و قدرت خلاقیت و نبوغشون شکوفا بشه. ویدئوی زیر که بخشی از این کنفرانس بوده رو حتما تماشا کنید تا بهتر متوجه منظورمون بشید.

ویدئوی حضور دانش آموزان در کنفرانس بین المللی مخابرات

حضور در کنفرانس بین المللی مخابرات فقط یکی از اقدامات علمی و پژوهشی مدرسه مدبران بوده. این مدرسه هر سال تو جشنواره های تبیان، خوارزمی، ابن سینا و... حضور داره. دانش آموزان بهترین مدرسه تهران در سال ۹۷-۹۶ سه رتبه اول و سه رتبه دوم کشوری در جشنواره تبیان (دانشگاه شهید بهشتی) و رتبه اول کشوری در جشنواره ابن سینا (دانشگاه تهران) رو کسب کردند و امکان حضور در مسابقات بین المللی کره جنوبی رو به دست آوردند. همچنین مقام دوم و سوم کشوری در جشنواره پژوهشی - ملی یک دنیا، یک ایده در بهمن ۹۷ به مدبران بارسا رسید.

ما تو بهترین دبیرستان دخترانه تهران در حوزه های فیزیک، الکترونیک، برق، شیمی، نانو، زیست فناوری، زیست پزشکی، ژنتیک گیاهی، تغذیه، میکروبیولوژی، محیط زیست و گرایش­ های جدید دیگه کار پژوهشی انجام می ­دیم. روش کار به این صورته که دانش ­آموزان روش تحقیق علمی و اصولی اون مباحث و مطالبی که در دوره­ های آکادمیک و دانشگاهی آموزش داده میشه رو یاد می ­گیرند و صرفاً به این فکر نمی ­کنند که تحقیق کردن چیزیه که توی اینترنت بابتش فقط سرچ کنند و تحویل بدن. دانش آموزان مدبران همچنین نحوه درست کردن بروشور و پاورپونت رو یاد می­ گیرند و کار پژوهشی خودشون رو زیر نظر اساتید مربوطه پروپوزال نویسی و پایان ­نامه نویسی، در موضوع دلخواهشون شروع می­ کنند.

پس از جمع­ آوری مطالب، دانش آموزان وارد کار عملیاتی و آزمایشگاهی میشن و در نهایت روی اون طرح و ایده در حد آزمایشگاه مدرسه کار می­ کنند و برای تکمیل کارها از دانشگاه ­های معتبری مثل دانشگاه تهران، شریف، تربیت مدرس و دانشگاه­ های آزاد که می ­تونند در این حوزه به ما کمک کنند، زیر نظر معلمان استفاده میشه و اساتید علمی دانشگاه ها پژوهش رو تایید می کنند. دانش آموزان مدبران می­ تونند با قدرت زیاد در جشنواره های مختلف علمی داخل و خارج کشور شرکت کنند. اون ها سر کلاس یاد می ­گیرند چطور دفاع کنند و سؤالات داوران رو جواب بدن و چطور با همدیگه هم اندیشی داشته باشند و از شکست نترسند.

شعار بهترین مدرسه دخترانه تهران در هر جشنواره­ علمی یا پژوهشی که دانش آموزان در آن شرکت می­ کنند این است: یا برنده می ­شویم یا چیزی را یاد می ­گیریم؛ پس هیچ وقت شکست نمی­ خوریم.

«برای آشنایی بیشتر با شرایط مدرسه، امکانات و اساتید بهترین مدرسه تهران صفحات زیر رو ملاحظه کنید»

مدرسه کنکور و مدرسه زندگی مدبران

(آشنایی با رتبه های برتر کنکور مدبران، سیستم حرفه ای آموزش مدرسه برای دانش آموزان کنکوری و پایه و ...)

بهترین مدرسه کنکور تهران

امکانات بهترین مدرسه دخترانه تهران

(معرفی امکانات بی نظیر مدرسه مثل آزمایشگاه ها، کلاس های مجهز، کلاس زبان، سالن ورزشی، پانسیون مطالعاتی و ...)

امکانات بهترین مدرسه دخترانه تهران

بهترین اساتید کنکور تهران

(معرفی بهترین اساتید کنکور دبیرستان مدبران، معرفی روش مشاوره تحصیلی کنکور و پایه در بهترین دبیرستان تهران و ...)

بهترین اساتید کنکور تهران

مدرسه مدبران بارسا

| موسس و رئیس هیـات مـدیـره مدبران |

  • سرکار خانم طناز بهمن پور کارشناس اقتصاد از دانشگاه علامه طباطبایی

  • 30 سال سابقه‌ی فرهنگی، آموزشی و مدیریتی

مدیریت و عضو هیات مدیره مدرسه مدبران |

  • سرکار خانم مژگان مصلحی با سابقه‌ 27 سال کار

  • در بالاترین سطوح آموزشی

  • برنـده و منتخب 57 جایـزه و تشویق‌ نامه کشوری

.مدرسه مدبران بارسا

ارزش ها در بهترین دبیرستان دخترانه تهران

  1. پـرورش انسان هـایی با محوریت خوشحالی و خوش‌ بختـی با توجه به تمام ابعاد آن ها (علـم، هنـر، اخـلاق)

  2.  کـارآفـریــنــی و خدمـات اجتـمـاعـی

  3. پرورش و قدرت‌ بـخشی به انـسان ها بـا احتـرام به اصول راست‌ گویی، تعهد و سخت‌ کوشی

  4. به چالش درآوردن خودمان با سرمایـه‌ گذاری روی چالش‌ هـای جدیـد

  5. موفقیت علمی و ساخت پایه‌ های علمی

ویدئو معرفی بهترین دبیرستان دخترانه تهران

چرا مدبرانی ها همیشه حال روحی خوبی دارند و از بودن در مدرسه لذت می برند؟

.

| آموزش خانواده‌ ها در مدرسه مدبران |

مدرسه‌ ای که برای خانواده‌ ها، برنامه نداشته باشد، برای شکست خوردن برنامه خواهد داشت؛ و خانواده‌ ای که وقت مطالعه و آموزش نداشته باشد،  برای فرزندش اهمیتی قائل نیست.

رتبه‌ های برتر در خانواده‌ های برتر یافت می‌ شوند.

پس بدون همکاری خانواده‌ ها، رتبه و قهرمانی ساخته نخواهد شد.

.

مدرسه مدبران بارسا

...

| برای رزرو آزمون ورودی مدرسه مدبران با شماره ۲۲۶۷۷۹۱۷-۰۲۱ تماس بگیرید |

...

.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره بهترین دبیرستان دخترانه تهران عدد ۴۵ رو به ۳۰۰۰۹۰۹۰۳۰ ارسال کنید.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.