مشاوره تحصیلی خصوصی

مشاوره تحصیلی خصوصی | مشاوره تحصیلی حضوری و غیرحضوری

موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا به عنوان یکی از قدیمی ترین و پر افتخارترین مراکز مشاوره تحصیلی و تنها مرکز ایرانی عضو انجمن مشاوران تحصیلی جهانی (SEC) خدمات مشاوره تحصیلی خصوصی خود را برای دانش آموزان تهران و شهرستان ها به صورت مشاوره تحصیلی حضوری و غیر حضوری ( مشاوره تحصیلی تلفنی ) ارائه می دهد.

برای بهره مندی از هدیه مشاوره تحصیلی رایگان ، پس از مطالعه مزایای

مشاوره تحصیلی خصوصی بارسا ، فرم پایین صفحه را پر کنید.

بهترین مشاوره تحصیلی خصوصی

نظر رتبه های برتر مشاوره تحصیلی بارسا درباره مشاور تحصیلی خصوصی

.

.

مشاوره تحصیلی قبولی دندانپزشکی

برای رزرو و ثبت نام جلسات مشاوره تحصیلی خصوصی بارسا

( مشاوره حضوری و غیر حضوری )

با شماره 22677917-021 تماس بگیرید.

.

برنامه ریزی در مشاوره تحصیلی

1 | برنامه ریزی تحصیلی در مشاوره تحصیلی بارسا

تا به حال چندین بار برای خود برنامه‌ریزی کرده اید و زمان کمی به آن پایبند بودید؟ در برنامه ریزی که هر هفته برای شما انجام می شود، مشاوران تحصیلی بارسا فاکتورهایی مانند سرعت مطالعه ، تمرکز ، حجم تکالیف مدرسه ، ساعت مطالعه شما، برنامه های آزمون ها و ... را در نظر می گیرند تا برنامه شما به صورت کاملا اختصاصی باشد و شما بتوانید در ایده آل ترین حالت ممکن برنامه را اجرا کنید. در مشاوره تحصیلی خصوصی بارسا برنامه ای از پیش تعیین شده وجود ندارد و هر دانش آموز بر اساس نقاط قوت و ضعف خود برنامه ای جداگانه خواهد داشت.

!

مشاوره تحصیلی خصوصی

| 2 | کنترل مسائل روحی انگیزشی و روان شناسی به سبک مشاوره تحصیلی بارسا

!

سختگیری توام با انگیزه :

درسال تحصیلی قطعا دانش‌ آموز دچار نوسانات روحی زیادی خواهد شد و این موضوع تاثیر مهمی بر روی عملکردش خواهد داشت. درحالی که موفقیت‌ های تحصیلی درثبات بدست خواهد آمد. با توجه به اینکه جلسات مشاوره تحصیلی بارسا ، به سبک علی میرصادقی ( نویسنده دومین کتاب انگیزشی جهان در سال 2013 ) می باشد، بخش عمده ای از کار مشاوره تحصیلی در جلسات مشاوره به کنترل مسائل روحی و صحبت های اصولی و هدف دار انگیزشی اختصاص داده می شود. صحبت های زیادی رو از دانش آموزان در طول سال تحصیلی می شنویم. مثل:

 • روحیه ام رو از دست دادم، چی کار کنم؟
 • دیگه انگیزه درس خوندن ندارم.
 • چرا باید درس بخونم؟
 • روش مطالعه هر درس چجوریه؟

ما در دپارتمان مشاوره تحصیلی بارسا با بهره گیری از سال ها تخصص و تجربه مشاوره تحصیلی و مشاوره کنکور ، در تلاشیم تا مشکلات تحصیلی دانش آموزان را برطرف کنیم. مشاوران تحصیلی موسسه بارسا با انجام برنامه ریزی های منظم و پیگیری های مداوم در طول سال تحصیلی و در طول مسیر کنکور ، با شما همراه خواهند بود.

رتبه های برتر کنکور مشاوره تحصیلی بارسا


برای اطلاع از شرایط مشاوره تحصیلی بارسا

عدد 66 را به 3000909030 ارسال کنید.

| 3 | آزمون های شخصی در مشاوره تحصیلی بارسا 

.

شما به یک نظارت تخصصی نیاز دارید! هنر مشاوران بارسا برنامه دادن نیست، بلکه برنامه پس گرفتن است. ما در دپارتمان مشاوره تحصیلی بارسا با پایش تکالیف و گرفتن امتحاناتی که براساس شما طراحی شده، شما را دراجرای برنامه هایتان تا رسیدن به هدف و موفقیت یاری می کنیم.

تحقیقات هاوثرن ثابت می کند هرچقدر بررسی و پایش در برنامه بیشتر باشد، اراده انجام آن بیشتر خواهد شد. عمل پایش در مشاوره تحصیلی خصوصی بارسا به صورت دقیق و اختصاصی انجام خواهد شد و دانش آموزان قبل از جلسات مشاوره تحصیلی ، از برنامه هفته گذشته آزمون خواهند داد و بعد مجوز شروع جلسات بعدی مشاوره داده خواهد شد. دانش آموزان زیادی فکر می کنند که مطالعه خوبی در طول هفته داشته اند، مشاور تحصیلی شما با گرفتن آزمون های متعدد، نقاط ضعف و قوت شما را بررسی می کند.

.

با خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی بارسا بیشتر آشنا شوید.

دفتر برنامه ریزی در مشاوره تحصیلی خصوصی

| 4 | چکینگ دفتر برنامه ریزی توسط مشاوران بارسا 

.

مرکز مشاوره تحصیلی بارسا که دفتر برنامه ریزی با دوربین مداربسته نوشته علی میرصادقی را  به عنوان دومین کتاب خودیاری جهان در اختیار دارد، با آموزش و چکینگ دقیق این دفتر برنامه ریزی باعث افزایش میزان تعهد، تمرکز و سرعت مطالعاتی دانش آموزان می شود. اکثر رتبه‌های برتر کنکور وقتی می خواهند راجع به علت موفقیت خود صحبت کنند از دفتر برنامه‌ریزی شان صحبت می کنند. اما برای بسیاری از دانش آموزان خیلی سخت است که دفتر برنامه ریزی پر کنند. مشاور تحصیلی شما با روش های خاصی به شما کمک می کند که دفتر برنامه ریزی خود را منظم تر و اصولی تر بنویسید.

با چک کردن و بررسی دفتر برنامه ریزی توسط مشاور کنکور ، مشاور اطلاعات زیادی را در مورد نحوه مطالعه شما متوجه خواهد شد و با راهکارهایی که ارائه می دهد باعث افزایش سرعت مطالعاتی ، افزایش تمرکز مطالعاتی و در نتیجه باعث افزایش تراز و رتبه شما در کنکور خواهد شد.


برای اطلاع از شرایط مشاوره تحصیلی بارسا

عدد 66 را به 3000909030 ارسال کنید.


تحلیل آزمون در مشاوره تحصیلی

| 5 | تحلیل آزمون و آنالیز درصد ها به سبک مشاوره تحصیلی بارسا 

تحلیل هر آزمون با توجه به میزان سختی و هدف گذاری های انجام شده برای آزمون های مختلف، متفاوت است. بعد از آزمون های مختلف که در خارج و داخل مرکز مشاوره بارسا گرفته خواهد شد، مشاور شما با تحلیل دقیق آزمون ها برای نقاط ضعف و قوت شما راه حل های متفاوتی ارائه خواهد داد و تا اجرایی شدن راه حل ها در کنار شما خواهد بود. در این قسمت، مشاور شما کمک می کند تا برای سوالات زیر راهکارهای مناسبی بیابید:

 • چرا هرچی درس می خونم نتیجه نمی گیرم ؟

 • دلیل تراز پایین من توی آزمون های آزمایشی چیه ؟
 • چی کار کنم ترازم توی آزمون های آزمایشی افزایش پیدا کنه ؟
 • من سر جلسه آزمون خیلی استرس می گیرم. چرا موقع امتحان استرس داریم ؟
 • چرا سر جلسه آزمون همه چی رو فراموش می کنم ؟
 • مدیریت زمان در کنکور چقدر اهمیت داره ؟
 • برای اینکه سر جلسه کنکور وقت کم نیارم باید چی کار کنم ؟

اگه داوطلب کنکور 99 هستی، حتما صفحه کنکور 99 بارسا رو ببین تا بر اساس رشته خودت، از مفیدترین مطالب اختصاصی برای موفقیت در کنکور (روش مطالعه رتبه های برتر کنکور ، بهترین منابع دروس عمومی و اختصاصی کنکور ، آشنایی با دفترچه سوالات کنکور ، تحلیل درس به درس سوالات کنکور 98 و ...) با خبر بشی.

مشاوره تحصیلی رتبه های برتر

| 6 | آشنایی با روش مطالعه رتبه های برتر کنکور در مشاوره تحصیلی خصوصی

.

هر درسی روش مطالعه خاص خود را دارد که البته برای هر دانش آموزی متفاوت است. درجلسات مشاوره تحصیلی خصوصی بارسا با توجه به نیاز دانش آموز و سبک مطالعاتی او، مشاور تحصیلی شما روش های مطالعه هر درس را به شما آموزش خواهد داد. سوالاتی مثل: « روش مطالعه زیست چجوریه؟ آیات دین زندگی رو چطوری حفظ کنم؟ ادبیات کنکور رو چجوری بخونم؟ روش مطالعه رتبه های برتر کنکور چی بوده؟ چطور با تکنیک های تست زنی آشنا بشم؟ » همگی در این بخش پاسخ داده می شوند.

.

روش مطالعه رتبه های برتر کنکور در دروس عمومی

روش مطالعه ادبیات رتبه های برتر ، روش مطالعه عربی رتبه های برتر ، روش مطالعه دین و زندگی رتبه های برتر ، روش مطالعه زبان رتبه های برتر


روش مطالعه رتبه های برتر کنکور در دروس اختصاصی

روش مطالعه زیست رتبه های برتر ، روش مطالعه شیمی رتبه های برتر ، روش مطالعه فیزیک رتبه های برتر ، روش مطالعه ریاضی رتبه های برتر

.

| گوشه‌ای از افتخارآفرینی شاگردان مشاوره تحصیلی بارسا |

رتبه های برتر کنکور مشاوره تحصیلی بارسا

مشاوره تحصیلی قبولی داروسازی

ویدئوی مشاوره تحصیلی خصوصی

برای رزرو و ثبت نام جلسات مشاوره تحصیلی خصوصی بارسا ( حضوری و غیر حضوری ) با شماره 02122677917 تماس بگیرید. |

مشاوره تحصیلی رایگان

برای استفاده از هدیه 100 هزار تومانی بارسا کافی است نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

مشخصات فردی
موبایل
تصویر امنیتی
کد امنیتی :
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.