معرفی رشته

معرفی رشته های دانشگاهی

انتخاب رشته کنکور به سبک علی میرصادقی

ما در موسسه بارسا ، برای افزایش آگاهی دانش آموزان نسبت به رشته های دانشگاهی و برای این که دانش آموزان پایه هدف گذاری بهتر و انگیزه بیشتری برای درس خواندن داشته باشند و هم چنین دانش آموزان کنکوری انتخاب رشته مطمئن تری انجام دهند، اقدام به معرفی رشته های دانشگاهی کرده ایم.

هم چنین شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پکیج انتخاب رشته کنکور به سبک علی میرصادقی با شماره زیر تماس بگیرید.

021-22677917

رشته معماری داخلی

رشته معماری داخلی

معماری داخلی ، طراحی فضایی است که توسط مرزهای ساختمانی ساخته شده. معماری داخلی جزئی ازمعماری پایدار نیز محسوب می‌شود که در واقع بخشی از آن نیز به نگهداری منابع و بازیافت برای طراحی کاربردی، می‌پردازد.

ادامه مطلب

مهندسی شیمی

رشته مهندسی شیمی

مهندسی شیمی ( Chemical engineering ) شاخه‌ای از علوم مهندسی است که با طراحی، ساخت و بهره‌برداری از فرآیندها و کارخانجات مرتبط با صنایع شیمیایی درگیر است.

ادامه مطلب

مهندسی هوافضا

رشته مهندسی هوافضا

مهندسی هوافضا شاخه‌ای است از مهندسی که با طراحی هواپیما ، فضاپیما ، ماهواره ، ماهواره برها و مسائل و موضوعات وابسته به آن‌ها سر و کار دارد؛ اما در برخی از اوقات مهندس هوافضا به طراحی سیستم های با تکنولوژی بالا مانند خودروهای کم مصرف و تجهیزات نفت و گاز و سیستم های تولید توان، اشتغال پیدا می کند.

ادامه مطلب

مهندسی نفت

رشته مهندسی نفت

ایران یکی از منابع و معادن بزرگ نفت و گاز جهان به شمار می‌رود. از همین رو تربیت نیروی انسانی متخصص و کارآمد برای بهره ‌برداری درست و بهینه از این سرمایه بسیار ضروری است. به همین منظور رشته مهندسی نفت در دانشگاه های کشور دایر شده است.

ادامه مطلب

مهندسی شهرسازی

رشته مهندسی شهرسازی

شهرسازی در یک تعریف عام عبارت است از مداخله و تنظیم فضا و فعالیت به منظور بهبود کیفیت زندگی ساکنان. شهرسازی عبارت است از مطالعهٔ طرح‌ریزی و توسعهٔ شهرها با در نظر گرفتن احتیاجات اجتماعی و اقتصادی با توجه به، به حداقل رساندن مشکلات شهری و پاسخ‌گویی به نیازهای عمومی جمعیت شهری.

ادامه مطلب

رشته مهندسی پزشکی

رشته مهندسی پزشکی

رشته مهندسی پزشکی  که نام دیگر آن مهندسی زیست پزشکی می باشد. این رشته همانطور که از نامش مشخص است تلفیقی از علم فنی مهندسی و علم پزشکی می باشد.

ادامه مطلب

رشته مهندسی صنایع

رشته مهندسی صنایع

رشته مهندسی صنایع ( Industrial Engineering ) از شاخه‌های مهندسی است که می‌کوشد با تلفیق دانش مهندسی، ریاضیات، اقتصاد و مدیریت، کارایی سیستم‌های تولیدی، فرایندها و سازمان‌ها را بهبود دهد.

ادامه مطلب

رشته مهندسی معماری

رشته مهندسی معماری

معماری نوعی عمل خلاقانه است که مقصود آن شکل دادن به فضای زیست انسان درتمامیتش می‎باشد و گستره ی آن از جوابگویی به نیازهای انسانی در پیوند با محیط و طبیعت تا بیان عواطف و اعتقادات او طیف وسیعی را در برمی‎گیرد.

ادامه مطلب

رشته مهندسی مکانیک

رشته مهندسی مکانیک

با توجه به گستردگی رشته مهندسی مکانیک و متنوع بودن توانایی مهندسان این رشته ، بازار کار آن هم نسبت به بقیه رشته های مهندسی وسیع تر است. فارغ التحصیلان رشته مهندسی مکانیک با توجه به علاقه و استعداد خود می توانند جذب کار های متفاوتی شوند.

ادامه مطلب

رشته مهندسی کامپیوتر

رشته مهندسی کامپیوتر

مهندسی کامپیوتر ( Computer engineering ) دانشی مرکب از مباحث نرم‌افزار است. این رشته برخلاف مهندسی نرم‌افزار با طراحی، توسعه و تولید سیستم‌های کامپیوتری در هر دو شاخه سخت‌افزار و نرم‌افزار سر و کار دارد.

ادامه مطلب

  • تلفن:02122677917
  • ایمیل: info@barsaholding.com
  • آدرس : تهران - شریعتی - نرسیده به میدان قدس - روبروی خیابان واعظی - بن بست الوند - ساختمان بارسا
  • کد پستی :‌ 1963846351
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.