معرفی رشته

معرفی رشته های دانشگاهی

انتخاب رشته کنکور به سبک علی میرصادقی

ما در موسسه بارسا ، برای افزایش آگاهی دانش آموزان نسبت به رشته های دانشگاهی و برای این که دانش آموزان پایه هدف گذاری بهتر و انگیزه بیشتری برای درس خواندن داشته باشند و هم چنین دانش آموزان کنکوری انتخاب رشته مطمئن تری انجام دهند، اقدام به معرفی رشته های دانشگاهی کرده ایم.

هم چنین شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پکیج انتخاب رشته کنکور به سبک علی میرصادقی با شماره زیر تماس بگیرید.

021-22677917

آخرین رتبه قبولی داروسازی 97

آخرین رتبه قبولی داروسازی 97

رشته داروسازی ، پس از پزشکی و دندانپزشکی، یکی از پرطرفدارترین رشته هاییه که خیلی از داوطلبان کنکور تجربی دوست دارن واردش بشن. پس توی این مقاله بررسی می کنیم آخرین نفراتی که در این رشته در دانشگاه های مختلف قبول شدن، چه رتبه ای رو به دست آوردن و برای به دست آوردن این رتبه، هر درس رو چند درصد زدن؟؟

ادامه مطلب

رشته های علوم پایه

معرفی رشته های علوم پایه

در این مقاله ابتدا به معرفی رشته های علوم پایه و سپس در مورد اهمیت این رشته ها و میزان درآمد افراد در این رشته ها می پردازیم.

ادامه مطلب

زیست شناسی سلولی و مولکولی

آینده شغلی رشته زیست شناسی سلولی و مولکولی

در این مقاله سعی خواهیم کرد به فرصت ها و تهدیدهای پیش روی فارغ التحصیلان رشته زیست شناسی سلولی و ملکولی در سطح جهان بپردازیم.

ادامه مطلب

رشته مدیریت

رشته مدیریت

مدیریت اساس و زیربنای تمام موفقیت های بشری است و در تمام حوزه ها کاربرد دارد. ابتدایی ترین نوع مدیریت ، وابسته به خود فرد خواهد بود. اگر کسی بتواند خودش را درست مدیریت کند، می تواند به موفقیت‌ های بسیار زیادی دست پیدا کند.

ادامه مطلب

رشته های شناور

رشته های شناور چه رشته هایی هستند ؟

رشته های شناور یا رشته های مشترک، رشته هایی هستند که شما از هر رشته نظری دبیرستان ( ریاضی ، تجربی و انسانی ) می توانید وارد آن رشته بشوید. رشته های شناور شامل رشته های حسابداری ، اقتصاد ، روانشناسی ، تربیت بدنی و مدیریت ها می شوند. این رشته ها بسیار موقعیت کاری خوبی دارند و نیاز جامعه هستند.

ادامه مطلب

رشته تحصیلی ثروتمندترین افراد دنیا

رشته تحصیلی ثروتمندترین افراد دنیا

میخوایم اینجا یکم متفاوت به قضایا نگاه کنیم... به جز 14 تا از ثروتمندترین افراد دنیا که توی رشته های مهندسی بودن، میخوام اینجا بقیه شون رو که همه توی رشته های انسانی بودن معرفی کنم.

ادامه مطلب

تیپ های شخصیتی و انتخاب شغل

تیپ های شخصیتی و انتخاب شغل

تصور کنید سفری  پیش رو دارید و برای انتخاب وسیله، اولویت اول شما زمان است. در بین وسایل نقلیه، هواپیما کمترین زمان را برای رسیدن شما به مقصد داراست.

ادامه مطلب

رشته های پولساز دنیا

معرفی 100 رشته پولساز دنیا

رشته های زیر به نقل از سایت msn است. بعضی از این رشته ها مربوط به گرایش های ارشد می باشند و لزوما در ایران وجود ندارند.

ادامه مطلب

آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی 97

آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی 97

رشته دندانپزشکی بدون شک یکی از پرطرفدارترین رشته هاییه که خیلی از داوطلبان کنکور تجربی دوست دارن واردش بشن. پس توی این مقاله بررسی می کنیم آخرین نفراتی که در این رشته در دانشگاه های مختلف قبول شدن، چه رتبه ای رو به دست آوردن و برای به دست آوردن این رتبه، هر درس رو چند درصد زدن؟؟

ادامه مطلب

آخرین رتبه قبولی پزشکی

آخرین رتبه قبولی پزشکی 97

رشته پزشکی بدون شک پرطرفدارترین رشته ایه که بیشتر داوطلبان کنکور تجربی دوست دارن واردش بشن. پس توی این مقاله بررسی می کنیم آخرین نفراتی که در این رشته در دانشگاه های مختلف قبول شدن، چه رتبه ای رو به دست آوردن و برای به دست آوردن این رتبه، هر درس رو چند درصد زدن؟؟

ادامه مطلب

  • تلفن:02122677917
  • ایمیل: info@barsaholding.com
  • آدرس : تهران - شریعتی - نرسیده به میدان قدس - روبروی خیابان واعظی - بن بست الوند - ساختمان بارسا
  • کد پستی :‌ 1963846351
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.