آیا داشتن دفتر برنامه ریزی در پیشرفت تحصیلی مؤثر است؟

اهمیت دفتر برنامه ریزی

دفتر برنامه ریزی به طور کلی فواید بسیاری برای هردانش آموز داره و فقدان یا نبودش ضررهای جبران ناپذیری به او وارد می کنه. همواره وقتی چارچوب ها برای انسان تعریف میشه، مسئولیت پذیری و نظم افراد رو بالاتر می بره .

اهمیت دفتر برنامه ریزی در پیشرفت تحصیلی

اکثر دانش آموزان به خودی خودشون نمی تونن همزمان در مطالعه شون هم منظم باشن و با برنامه درس بخونن هم به افزایش ساعت مطالعه شون فکر کنن و هم به افزایش سرعت مطالعه شون که خیلی خیلی با اهمیته ...
نه واقعا نمی شه از یه دانش آموز بدون سلاح توقع جنگیدن و پیروز شدن داشت ... هیچ آدم عاقلی دست خالی وارد میدان مبارزه نمی شه و اگه خیلی باهوش باشه دیگه محاله دست خالی مبارزه کنه... دفتر برنامه همون سلاح قدرتمندیه که ما رو در مقابل خیلی از دشمنامون حفظ میکنه و نجات میده؛ فقط باید بلد باشی چطوری ازش استفاده کنی!

در تمامی جلسات مشاوره تحصیلی خصوصی بارسا از کتاب برنامه ریزی با دوربین مداربسته دومین کتاب خودیاری نوجوان جهان استفاده می شود .

برنامه ریزی با دوربین مداربسته !!

من با اکثر دفتر برنامه ریزی های موجود در بازار ایران کار کردم ولی هیچ کدوم از اونها رو کاربردی تر از دفتر برنامه ریزی با دوربین مداربسته ندیدم... دفتر برنامه ریزی با دوربین مدار بسته یک دفتر برنامه ریزی تمام اعیار و کاربردی برای هر دانش آموزی در هر پایه و مقطع تحصیلی و به هر میزان معدل هستش. این دفتر برنامه ریزی به سبکی نوشته و طراحی شده که هر دانش آموز بی انگیزه ای رو هم سر شوق برای درس خوندن میاره و چون نویسنده این اثر هر روز با دانش آموز به صورت مکتوب شروع به صحبت کرده و نیاز های روحی اون رو از قبل پیش بینی کرده در نتیجه میل و اشتیاق دانش آموز رو برای قرار گرفتن در چارچوب مطالعاتی و قانون های برنامه ریزی به شدت زیاد کرده است.

همون طور که در صحبت هام در ابتدا گفتم این دفتر بهت آموزش میده چطوری قرار مطالعه برای خودت بذاری و چطوری پای قرارهات وایسی ...
چطوری با زمان بندی دقیق برای هر روزت سرعت مطالعاتی تو بیشتر کنی! چطوری بعد از 4 هفته به افزایش ساعت مطالعاتی چشمگیری برسی که تا به امروز حتی فکرش رو هم نمی کردی! از همه این ها مهمتر، خیلی از بچه ها هستن که خوب شروع میکنن اما خیلی ادامه دهنده ی خوبی نیستن. این کتاب این مشکل بزرگ رو هم برای دانش آموزان برطرف کرده!
یکی دیگه از فواید این کتاب برنامه ریزی این هستش که دفعات دوره ی هر فصل یا مبحث از هر درسی مکتوب شده و دقیقا میدونی مثلا فصل احتمال رو چند بار و در چه زمان هایی خوندی و آیا دوره ی مناسبی داشتی برای اینکه تمام اطلاعات به حافظه ی بلند مدتت منتقل بشه یا نه!!
حالا یه لحظه چشمات رو ببند و فکر کن میخواستی بدون دفتر برنامه ریزی شروع به درس خوندن کنی! دیگه من حرفی نمیزنم. پایانشو بهتر از من می تونی تجسم کنی که چی می شد!!

بیشتر بخوانید: چرا باید با برنامه ریزی درس خوند؟

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید

برای رزرو جلسات مشاوره تحصیلی خصوصی بارسا عدد ۶ را به ۳۰۰۰۹۰۹۰۳۰ ارسال کنید.مشاهده

مشاوره تحصیلی رایگان

برای دریافت هدیه 100 هزار تومانی بارسا کافی است نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

مشخصات فردی
موبایل
تصویر امنیتی
کد امنیتی :
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا می باشد.